Nabídka masáží


Kombinovaná masáž


Kombinovaná masáž je navržena přesně podle potřeb každého klienta. Kombinací různých masérských technik a hmatu dochází k maximálnímu uvolnění celého pohybového aparátu.


Aromaterapeutická masáž


Při aromaterapeutické masáži jsou přidávány přírodní éterické oleje do neutrálního masážního přípravku. Vonné a léčivé látky obsažené v takto připraveném masážním oleji pronikají do těla přes kůži, a zvyšují tak účinek masáže a pomáhají s chronickými či akutními problémy. Kombinací vůně a dotyku při masáži dochází v neposlední řadě i k uvolnění psychického napětí a odbourání stresu.


Dornova metoda


Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních poloh.


Breussova masáž


Jemná manuální technika využívaná k uvolnění svalů a vazů v oblasti páteře. Při současném použití třezalkového oleje dochází ke zlepšení regeneračních schopností meziobratlových plotének.


Kineziotaping


 Jedná se o metodu, která využívá terapeutických účinků tejpu aplikovaného na problematickou část pohybového aparátu. Účelem tejpování je efektivní léčba a korekce pohybového aparátu, fixace kloubů a uvolnění bolesti svalů. Pro maximální uvolnění svalů je ideální kombinace masáže a následné aplikace tejpu na ošetřené místo.
*Tejpy využívám značky Temtex.


Sportovní masáž


Sportovní masáž je cílena na uvolnění a regeneraci svalových vláken po sportovním výkonu či fyzické zátěži.


Dornova metoda s Breussovou masáží


Celkové ošetření Dornovou metodou s využitím manuálních technik Breussovy masáže pro lepší uvolnění v oblasti páteře.