Nabídka masáží


Kombinovaná masáž


Kombinovaná masáž je navržena přesně podle potřeb každého klienta. Kombinací různých masérských technik a hmatu dochází k maximálnímu uvolnění celého pohybového aparátu.


Sportovní masáž


Sportovní masáž je cílena na uvolnění a regeneraci svalových vláken po sportovním výkonu či fyzické zátěži.


Těhotenská masáž


Těhotenská masáž je určena pro ženy ve druhém trimestru (4.– 6. měsíc) těhotenství. Po konzultaci s lékařem je možné provádět masáž i v 7. a 8. měsíci těhotenství. Masáž je velice jemná, ale zároveň velmi příjemná a relaxační. Sestava jemných hmatů pomůže budoucí mamince od napětí, stresu a bolesti.

Kvalitní oleje


Aromaterapeutická masáž


Při aromaterapeutické masáži jsou přidávány přírodní éterické oleje do neutrálního masážního přípravku. Vonné a léčivé látky obsažené v takto připraveném masážním oleji pronikají do těla přes kůži, a zvyšují tak účinek masáže a pomáhají s chronickými či akutními problémy. Kombinací vůně a dotyku při masáži dochází v neposlední řadě i k uvolnění psychického napětí a odbourání stresu.


Antistresová masáž


Antistresová masáž je zaměřena na uvolnění psychického i fyzického napětí, stresu a pocitu vyčerpanosti. Hmaty jsou cíleny na antistresové body na šíji, hlavě, obličeji, ploskách a lýtkách. K masáži vám připravíme meduňkový čaj, který pomáhá ke zklidnění a kvalitnímu odpočinku.


Medová masáž


Intenzivní masáž prováděná BIO lučním medem od lokálního včelaře. Med má významné detoxikační účinky. Vytahuje z pokožky škodlivé látky a zanechá jí krásně hladkou a čistou. Vedle detoxikace tato masáž účinně posiluje obranyschopnost organizmu.


Breussova masáž


Jemná manuální technika využívaná k uvolnění svalů a vazů v oblasti páteře. Při současném použití třezalkového oleje dochází ke zlepšení regeneračních schopností meziobratlových plotének.


Myofasciální masáž


Myofasciální masáž je cílená na na uvolnění fascií (povásky) v těle. Jedná se o pomalou, ale intenzivní metodu, která napomáhá ke zlepšení pohyblivosti a regeneraci fascií v těle. Výsledkem je úleva od bolesti. Výborná je také po sportovním výkonu jako doplněk sportovní masáže.


Dornova metoda s Breussovou masáží


Celkové ošetření Dornovou metodou s využitím manuálních technik Breussovy masáže pro lepší uvolnění v oblasti páteře.


Dornova metoda


Dornova metoda je jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních poloh.


Kineziotaping


 Jedná se o metodu, která využívá terapeutických účinků tejpu aplikovaného na problematickou část pohybového aparátu. Účelem tejpování je efektivní léčba a korekce pohybového aparátu, fixace kloubů a uvolnění bolesti svalů. Pro maximální uvolnění svalů je ideální kombinace masáže a následné aplikace tejpu na ošetřené místo.
*Tejpy využíváme značky Temtex.